• eco eventyEKOLOGICZNE Atrakcje

    Ekologia jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu codziennym. Temat edukacji ekologicznej wykorzystujemy z powodzeniem na eventach firmowych, piknikach dla dzieci i wydarzeniach promocyjnych. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo atrakcji i warsztatów o tematyce związanej z ekologią, zdrowym i aktywnych trybem życia! A nie ma nic lepszego, niż edukacja poprzez zabawę :-) Proponujemy nową serię urządzeń dmuchanych, czyli „dmuchańce ekologiczne”, wyglądem nawiązujące do odnawialnych źródeł energii OZE, recyklingu i ekologii: Active Center Ekologia, Zjeżdżalnia Energia, Zamek do skakania OZE. Ponadto wśród atrakcji ekologicznych znajdziecie wiele pozycji, które mogą wzbogacić EKO piknik, festyn ekologiczny i każdego rodzaju ekologiczny event czy green day: warsztaty recyklingowe na których tworzymy EKO zabawki i dekoracje; stanowiska na których przygotowujemy EKO kosmetyki naturalne, własny las w szkle czy ekologiczną torbę. Nie zabraknie również edukacyjnych warsztatów oraz animacji dla dzieci i całych rodzin!

Ekologiczne

 

Zestaw dmuchańców OZE

Zestaw dmuchańcy o tematyce ekologiczne.

- Dmuchaniec zamek do skakania OZE - tu podpowiemy co to jest OZE i jak dzieci mogą wyprodukować odnawialne żródła energii

- Dmuchaniec ENERGIA - teraz każde dziecko może wyprodukować dobrą , pozytywną energię dla całego świata!

- Dmuchaniec EKOLOGIA - tu przetransportujemy troszkę informacji czym właściwie jest ekologia i jak dbać o naszą planetę.

Wszystkie nasze dmuchańce są spójne kolorystycznie i nawiązują do dbania o środowisko, klimat i ekologię.

 

Zadzwońe-mail PowrótCofnij

E-mailfacebook

Katalog

katalog atrakcji

Nowości

Nowości 2020/2021